ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ СЕРВІС ПІДВИЩЕННЯ УНІКАЛЬНОСТІ ТА ЗМЕНШЕННЯ ПЛАГІАТУ 

Переваги рерайту:

1. Текст після рерайту зазнає змін, але його сенс зберігається.

2. Якісний рерайт неможливо виявити програмними засобами, спеціальними сервісами, пошуковими системами тощо.

3. При якісному рерайті зберігається початковий стиль тексту (науковий текст залишиться науковим і не стане публіцистичним).

4. Текст онлайн нікуди не завантажується і не зберігається. Рерайт робиться вручну, людиною. Гарантуємо, що Ваш текст ніколи не буде розповсюджено - ні через місяць, ні через рік чи кілька років.

Для яких робіт рекомендується рерайт, а не оптимізація?

1. Для будь-яких матеріалів, що публікуються на веб-сторінках в мережі Інтернет. В тому числі, статті для продажу товарів або послуг, статті на новинних, економічних, політичних чи інших сайтах і т. п.

2. Для наукових статей, монографій, дисертацій, тобто для праць, що будуть опубліковані та стануть доступні широкому загалу (а не будуть викинуті після захисту або здачі, як курсова чи реферат).

3. Дипломні роботи, якщо студент занадто хвилюється (загалом для цієї категорії рекомендується оптимізація).

4. Інші тексти, оригінальність яких треба збільшити шляхом переписування іншими словами.

З якими системами ми працюємо?

Рерайт працює для всіх систем перевірки без винятку, проте унікальність не є константою - і в кожній системі вона своя. Тобто, там, де одна програма покаже 80%, інша покаже 100%. Це не якась властивість рерайту - це справедливо для будь-яких текстів, наприклад, написаних з голови. Тому при замовленні оговорюємо, на що орієнтуватися виконавцю рерайту.

Вартість і терміни виконання.

Наші ціни на рерайт встановлюються за 1000 символів. Ціни на рерайт залежать від таких складових: початковий % унікальності, потрібний % унікальності, спеціальність (деякі спеціальності, наприклад, юридичні науки, медичні науки рерайтити значно важче), характер тексту (тексти з формулами, таблицями можуть оцінюватись інакше).

Щодо термінів виконання - рерайт не виконується дуже швидко. Тому якщо ви студент і здача вже за 10 хвилин - користуйтесь оптимізацією - там такі терміни можливі. Терміни виконання встановлюються індивідуально для кожного замовлення. Реальні приклади термінів виконання дивіться нижче:

Приклади цін і термінів виконання:

а) Наукова стаття 10 сторінок (18 тисяч символів) з психології. Початкова оригінальність 0% (копія чужої статті). Треба 80% за системами Страйк Плагіаризм, Унічек. Вартість рерайту становитиме 800 грн. Очікувані терміни виконання - 1 день.

б) Дисертація з мистецтвознавства, соціальних комунікацій обсягом 170 сторінок (306 тисяч символів). Початкова оригінальність 30%. Потрібно 80% за системами Страйк Плагіаризм, Унічек, Антиплагіаризм. Вартість рерайту становитиме 8500 грн. Очікувані терміни виконання - 1 тиждень.

в) Магістерська робота з політології. Обсяг - 100 сторінок (180 тисяч символів). Початкова оригінальність 25%. Потрібно 70% за системами Страйк Плагіаризм, Унічек, Антиплагіаризм. Вартість рерайту становитиме 4500 грн. Очікувані терміни виконання рерайту - 4 дні (для даної категорії робіт рекомендується оптимізація. Вартість оптимізації в наведеному прикладі становила б всього 400 грн., а терміни виконання - 1-4 години, а для термінових замовлень - ще швидше).

Ціни на додаткові послуги:

Підняття унікальності методом оптимізації. Щоб скористатися цією послугою, натисніть на посилання і перейдіть на іншу сторінку. Це більш дешевий і набагато більш швидкий спосіб.

Замовити рерайт, поставити запитання: rewrite@antiplagiat.in.ua

Останнє редагування: 11.01.2020 р.

 

рус.

У нас спочатку отримуєте невеличкий зразок рерайту, перевіряєте його, переконуєтесь у якості послуг і тільки потім замовляєте послугу. Дивіться нижче текст "як ми працюємо".

Рерайт - переписування людиною іншими словами, реченнями якогось тексту, унікальність якого слід збільшити. Наприклад, колись всі ви на уроках мови чи літератури в школі писали виклад якогось твору чи оповідання, ситуації. Вчителька задиктовувала кілька разів текст, а потім учні писали його виклад. Це і є один з прикладів рерайту - отриманий таким чином новий текст (виклад) точно буде унікальним (звісно, якщо ви не списали його у сусіда по парті).

Кому необхідний рерайт?

1. Рерайт необхідний науковцям. Аспірант чи доктор наук мають статтю, але унікальність її занизька, редакції відхиляють цю статтю як таку, що має плагіат. За допомогою нашого сервісу наукова стаття стане унікальною і зависокий плагіат більше не буде перешкодою публікації статті у науковому фаховому виданні.

2. Рерайт необхідний здобувачам наукового ступеня. Аспірант чи докторант виконали дисертацію (або ж замовили її у "фірмі"). Проте перевірка показує, що унікальність низька і дисертація не проходить антиплагіат. Звернувшись до нас, отримуєте дисертацію з потрібним % унікальності, яку можна подавати до спеціалізованої вченої ради на захист.

3. Рерайт необхідний веб-майстрам та редакторам ЗМІ. Потрібно поставити якийсь текст на сайт, але його унікальність низька, або може й нульова (наприклад, новина про зустріч президента України з президентом якоїсь іншої країни - початковий текст новини з сайту Президента буде передруковано всіма ЗМІ та він звичайно ж буде неунікальним). Пошуковики (той же Гугл, Яху, чи будь-який інший) не ранжують високо такі тексти. Сайт буде втрачати позиції у видачі. Буде не на першому чи то на п'ятому місці у видачі, а, наприклад, на 50-му. В результаті його ніхто не побачить і таке ЗМІ (чи інший сайт) стане невідвідуваним і нікому нецікавим. А якщо це сайт з продажу товарів чи послуг - вони зупиняться, якщо сайт буде на 50 місці. Завдяки рерайту текст стає унікальним і його позиції у видачі підвищуються (це не єдиний фактор ранжування, але дуже важливий). Сайт стає більш відвідуваним і приносить прибуток власникам. Клієнти задоволені, бо купляють потрібні їм товари чи послуги на цьому сайті.

4. Рерайт потрібний деяким студентам, які ніби щось чули, що у них в супер-вузі (Могилянка, ун-т Шевченка, Політехніка, Острозька академія, Академія держ. управління та будь-який інший) будуть перевіряти якоюсь супер-програмою (з нечуваною назвою), що виявляє "махінації" з технічного підвищення унікальності, а після цього їх виженуть з вищого учбового закладу за порушення академічної доброчесності (до речі, в Україні таких прикладів нібито не існує, в подібних ситуаціях найчастіше просто вимагають "грошові пожертви" за тіньовим прейскурантом). Щоб запобігти шкоді здоров'ю та отримати спокій і впевненість у завтрашньому дні, студент може замовити рерайт. Текст буде переписаний іншими словами і легко пройде антиплагіат, а студенту не доведеться брати участь у хабарництві.

5. Рерайт потрібен деяким іншим категоріям замовників (участь якогось тексту у престижному конкурсі, законопроект, виступ політика, промова посадової особи і т. д. і т. п.).

Внаслідок цього запитання "рерайт плагіату", "переписати текст іншими словами", "відрерайтити", "рерайтер", "замовити рерайт", "що таке рерайт", "довідка про відсутність плагіату" та інші подібні є популярними пошуковими запитами у аспірантів, докторантів та студентів, а також в їх батьків.

Ми можемо вирішити вашу проблему. Рерайт - це якісна робота, яка економить час, потрібний для написання нової роботи без плагіату чи усунення плагіату у наявній роботі самотужки.

 Як ми виконуємо рерайт:

1. Надсилаєте в будь-якому текстовому форматі текст, оригінальність якого треба збільшити методом рерайту, або його фрагмент. В листі також зазначаєте бажаний відсоток оригінальності. Наприклад: від 70%, 80%, не менше ніж 90% і т. п.
2. Також додатково зазначаєте на яку програму має орієнтуватися рерайтер. Рерайт буде діяти для всіх без винятку програм, але оскільки вони всі показують дещо різні результати - задля об'єктивності треба на щось попередньо орієнтуватися.
3. Отримуєте вартість і терміни виконання всього файлу.
4. Для попереднього ознайомлення з рерайтом та оцінки його якості оплачуєте 1 грн.
Отримуєте рерайт обсягом від 500 до 1000 знаків.
5. Якщо вас все влаштовує - передплачуєте все замовлення, або його частину (можна замовляти навіть по 1000 символів - це приблизно 0,55 сторінки). Повідомляєте про здійснену оплату.
6. Після надходження коштів ми робимо рерайт і ви отримуєте передплачений обсяг роботи протягом обумовленого терміну.

Замовити рерайт, поставити запитання: rewrite@antiplagiat.in.ua

Наші гарантії:

У нас ви, сплативши передоплату в розмірі лише 1 грн., отримуєте зразок рерайту обсягом 500-1000 символів. Таким чином ви бачите, як саме буде виглядати рерайт і робите замовлення більш обмірковано.

Також ви можете здійснювати великі замовлення поетапно. Наприклад, можете вносити передплату за рерайт хоч за кожні 1000 символів (приблизно 0,55 сторінки). Ми будемо виконувати замовлення невеликими шматочками, а Ви будете сплачувати за них невеликі суми, приблизно в межах від 15 до 45 грн.

Найчастіші запитання користувачів:

Запитання: Чим рерайт відрізняється від оптимізації?

Відповідь: Рерайт - переписування іншими словами і реченнями людиною вручну, тобто отриманий в результаті рерайту текст буде вже дещо іншим. Навпаки, оптимізація - кодування тексту спеціальними скриптами. При оптимізації текст зовнішньо не змінюється. Якщо оптимізований текст роздрукувати чи переглядати на екрані - це буде на вигляд той самий текст, що і неоптимізований. Змінюється лише сприйняття його комп'ютерною програмою пошуку плагіату.

Запитання: Чому рерайт стільки коштує (оптимізація ж набагато дешевша)?

Відповідь: Оптимізацію робить скрипт. Хоча людина і бере в цьому участь, але це короткотривала робота. При рерайті ж жива людина сидить день (часто й ніч), або навіть й тиждень (наприклад, коли слід відрерайтити кандидатську дисертацію) і переписує текст іншими словами (спробуйте самі зробити невеличкий фрагмент аби зрозуміти важкість цієї праці). Людина не має працювати безкоштовно, за її кваліфіковану працю має бути отриманий відповідний гонорар, який оплачує клієнт, якому потрібен рерайт.

Запитання: Чому рерайт робиться так довго? Мені потрібно здавати за 15 хвилин. Зробіть за 10 хвилин рерайт 100 сторінок тексту. Я ж плачу вам гроші.

Відповідь: Рерайт робиться звичайною живою людиною. Якщо ви можете набрати з клавіатури 100 сторінок тексту іншими словами за 10 хвилин, то наші рерайтери не можуть так швидко.

Запитання: Який мінімальний обсяг замовлення послуги "рерайт"?

Відповідь: Мінімальний обсяг замовлення рерайту - 1000 символів. Це приблизно 0,55 сторінки. Ціна за цей обсяг приблизно у межах від 15 до 45 грн. в залежності від початкового %, потрібного %, спеціальності (теми), характеру тексту.

Запитання: Яка вартість і терміни виконання? У вас на сайті я не побачил(а). (Це запитання задають дуже багато користувачів).

Відповідь: Вартість і терміни виконання для рерайту встановлюються для кожного замовлення окремо. Реальні приклади цін і термінів виконання рерайту різних робіт зазначені вище. Дивиться уважно (вище, ліворуч на цій сторінці) текст під заголовком Вартість і терміни виконання.

Замовити рерайт, поставити запитання: rewrite@antiplagiat.in.ua


©  Антиплагіат Укр, 2014-2020